اخبار

گلباران تمثال امام خمینی(ره) و عطرافشانی مزار شهدا در مه ولات

به گزارش تا شهدا؛ برنامه های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان مه ولات با قرائت زیارت عاشورا در فرمانداری و دیدار مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان با امام جمعه و فرماندار آغاز شد.
نواخته شدن زنگ انقلاب ساعت ۹:۳۳ صبح امروز، همزمان با لحظه ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال ۵۷ در مدارس سراسر شهرستان مه ولات از دیگر برنامه های روز اول دهه فجر در شهرستان مه ولات بود.
سپس مردم و مسئولان شهرستان مه ولات در آیین گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام راحل یاد و خاطره ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی به میهن را با نثار گل به تمثال امام خمینی (ره) گرامی داشتند و با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید عهد کردند.
اجرای سرود «خمینی ای امام» توسط ۳۰۰ نفر از دانش آموزان دبیرستان های شهید مطهری، اندیشه، نمونه دولتی امام حسین (ع) و حضرت قائم (عج) بخش دیگری از برنامه های اجرا شده در میدان امام خمینی (ره) شهر فیض آباد بود.
افتتاح نمایشگاه توانمندیهای ادارات و دانش آموزان شهرستان مه ولات در محل بازار روز شهر فیض آباد و برگزاری رژه موتوری از میدان امام خمینی (ره) به سمت گلزار شهدا و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از دیگر برنامه های اولین روز دهه فجر در شهرستان مه ولات بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا