اخبار

گزارش عملکرد یک سال خدمت به جامعه معظم شاهد و ایثارگر را تسلیم کرد

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری در حاشیه این دیدار گفت: انگیزه خدمت در این نهاد آرمانی برای من و همه مدیران مجموعه با رهنمودها و اکسیر معنوی که ایشان انتقال داده و می دهند مضاعف می شود.
وی در ادامه افزود: بنده به عنوان متولی این تشکیلات و به نمایندگی از همه همکاران در سطوح مختلف این سازمان بر حسب وظیفه گزارش عملکرد، اقدامات و برنامه های این تشکیلات را در یک سال خدمت به محضر ایشان ارائه نمودم.
نصیری ضمن اشاره به گستره کاری و مدیریتی خود و همکاری با ۱۵ بنیاد شهرستانی تصریح کرد: حوزه کاری ما در جغرافیایی بالغ بر نه هزار کیلومتر مربع و جامعه آماری چهار میلیون و چهارصد هزار نفر می باشد که ۴% ایثارگران کل کشور و یک سوم ایثارگران استان تهران در قرار دارند و قریب به ۵۰% ایثارگران در بنیاد شهرستان ری و چهاردانگه در پهنای جنوب استان تهران زندگی می کنند.
این مقام مسئول حیطه کاری خود را در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری عنوان و تأکید کرد: از مهمترین فعالیت های ما در سال گذشته تلاش برای استقلال هویت برون ودرون سازمانی و از مشکلات پیش رو، می توان به نبودن ردیف اعتباری مشخص اشاره کرد که در جهت رفع آن اقداماتی نیز انجام شده است.
نصیری اهم فعالیت های حوزه مدیریتی خود در زمینه نرم افزاری را همکاری با مسئولین، رتبه های کسب شده در سال ۱۳۹۴ درسطح کشور، فعالیت های انجام شده در حوزه فرهنگی، تعاون و امور اجتماعی، مرکز مشاوره و مددکاری، اداره اشتغال، بهداشت و درمان، معاونت توسعه مدیریت و گزارش بودجه عنوان کرد.
وی در ادامه با تشریح اقدامات سخت افزاری، به تجهیز ساختمان اداری ستاد، بازسازی و مرمت ساختمان اداری دماوند،افتتاح ساختمان اداری بهارستان، احداث ساختمان پیشوا، قرچک و ملارد و مرمت و بازسازی گلزار شهدا اشاره کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در پایان ضمن بیان  تمامی خدمات ارائه شده در سال گذشته، گفت: مشکلات ایثارگران هنوز هم وجود دارد و برای حل و کاهش آن، اراده فرابخشی و ملی از طریق سازمانها و ارگانهای مختلف کارگشا خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا