گروه جهادي بسیج دانش آموزی حوزه کوثر با خانواده شهدا+ عكس

تا شهدا: تعدادی از شرکت کنندگان در اردوهای جهادی بسیج دانش آموزی حوزه کوثر به اتفاق فرمانده این حوزه با خانواده شهیدان علی اصغر اصغریان،عبدالله صائمی پور،اسماعیل بهروزی و علیرضا اندیشه دیدار و گفت و گو کردند.

""

در این دیدارها که در منازل شهدا برگزار شد در ابتدا یکی از دانش آموزان مقاله ای در وصف ایثار و شهادت قرائت و در ادامه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی کوثر شاهرود با تجلیل از خانواده معظم شهدا با بیان اینکه ما هر چه داریم از شهداست اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت که در دفاع مقدس متبلور شد سبب شده تا جامعه ما در برابر تهدیدات داخلی و خارجی با عزت و اقتدار بایستد.
""
معصومه صفری افزود: تلاش ما در بسیج این است تا بتوانیم این فرهنگ را به نسل نو منتقل کنیم و این بازدیدها در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است.
""
وی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در بسیج گفت: اردوهای جهادی در راستای مرمت و بهسازی مدارس توسط دانش آموزان در تابستان انجام می شود و این در راستای فرهنگ بسیجی و کمک به جامعه و همنوعان است و ما تلاش می کنیم نسل جدید ما از الان به فکر آینده کشور و حفظ و نگهداری آن باشند.
""
در این دیدارها مادران شهیدان اصغریان،صائمی پور،بهروزی و اندیشه با تقدیر از حضور دانش آموزان و مسئولین بسیج با تاکید بر حرکت در مسیر شهدا و حفظ حجاب و عفاف و تعمیم آن در جامعه به بیان خاطراتی از شهدای خود پرداختند.
در پایان این دیدارها هدایایی از طرف بسیج دانش آموزی حوزه کوثر به خانواده شهدا اهدا شد.
* بسیج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا