گراميداشت ياد و خاطره شهيد محبوبه دانش آشتياني و شهداي دانش آموز در تربت حيدريه

تا شهدا – در اين يادواره که دانش آموزان دختر، اولياء و مربيان و جمعي از مسئولان شهرستان تربت حيدريه نيز حضور داشتند معاون مدير کل ومدير آموزش و پرورش از شهادت به عنوان پرافتخارترين درجه و مقام بندگان خاص خداوند نام برد و افزود: در دين اسلام فرهنگ ايثارگري و شهادت طلبي والاترين ارزش الهي است که نصيب بندگان مقرب و ويژه حق تعالي مي شود.
سعيد نيروئي افزود: ترويج و نشر روحيه ي ايثار وشهادت را بايد در مدارس نهادينه نماييم چرا که با آشنا نمودن نسل جوان با ارزش هاي شهدا هجمه هاي فرهنگي دشمنان نقش برآب خواهد شد.
وي در پايان گفت: ان شاء ا… زنان جامعه با الگو گرفتن از شير زنان زنان کربلا و نهضت عاشورا نقش بي بديل خود را در تربيت نسلي مومن و متعهد به انجام برسانند.
در ادامه اين مراسم سروان اشرف زاده، رئيس بسيج دانش آموزي آموزش و پرورش تربت حيدريه ضمن اشاره به فلسفه وجودي واقعه کربلا نقش امر به معروف و نهي از منکر را در جامعه بسيار پر اهميت برشمرد و افزود: دشمن هيچ گاه دست از ايجاد انحراف در جامعه ما برنخواهد داشت و با تغيير نقشه و تکنيک مقابله با اسلام، جنگ فرهنگي و رسانه اي رابراي ضربه زدن به اسلام و تخريب بنيان خانواده تدارک ديده است.
اين يادواره با شرکت مسؤولان، اوليا و مربيان و دانش آموزان در دبيرستان فاطميه برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا