کوهبنان میزبان دو شهید غواص خواهد بود

تا شهدا: طبق خبر های رسیده و اعلام سردار ابوالحسنی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان در هفته آینده شهرستان کوهبنان با قدوم پر برکت دو شهید از شهدای غواص تازه تفحص شده مزین و منور می شود .
طبق این گزارش این شهدا روز شنبه ۱۷ مرداد ماه از ساعت ۱۸ روی دوش مردم کوهبنان تشییع می شوند و مردم مومن و شهید پرور این خطه تا ساعت ۲۴ میزبان سفره پاک آسمانی این پیام آوران همیشه جاوید خواهند بود .
سردار ابوالحسنی پیش از ظهر دیروز در جمع خبرنگاران استان کرمان گفت: مراسم استقبال از این شهدا ۱۶ مردادماه جاری بوده و تشییع پیکر مطهر ایشان تا ۲۰ مردادماه در شهرستان‌های کرمان انجام می‌شود.
وی با اشاره به ۱۱ شهید شناسایی در بین این شهدا افزود : این شهیدان نامدار در شهرستان‌های رفسنجان، بم، سیرجان، بافت، شهربابک، زرند و کرمان خاکسپاری می شوند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان خاطر نشان کرد : دو مسیر برای استقبال از این شهدا در نظر گرفته‌ شده است که یک کاروان به شهربابک و سیرجان، بافت، بردسیر و کرمان می‌رود و کاروان دوم نیز مراسم استقبال و تشییع را در شهرستان‌های رفسنجان، زرند، راور و کوهبنان انجام می‌دهد.
*۷۲ عارق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا