کنگره ملی شهیده طیبه واعظی در اصفهان برگزار می‌شود

تا شهدا؛ کنگره ملی شهیده «طیبه واعظی»، شهیده شاخص کشور در سال ۹۴ و بزرگداشت ۲۶۰ شهید زن استان اصفهان، روزهای دوشنبه و سه شنبه۲ و ۳ آذرماه ۹۴ باحضور شخصیت‌های علمی، فرهنگی و اجرایی کشوری و ستانی در اصفهان برگزار می شود.
این کنگره در روز اول؛ کار خود را با همایشی تحت عنوان «۲۰ ساله‌ها» که با حضور معصومه آباد، نویسنده کتاب «ما زنده ایم» و با اجرای خواننده جوان و انقلابی اصفهانی، حامد زمانی همراه است، آغاز می‌کند که این مراسم دوم آذر در سالن پیروزی اصفهان و از ساعت۱۳تا ۱۷ برگزار می‌شود.
کنگره شهیده واعظی روز دوم در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و در مجموعه سالن‌های گسترش از ساعت ۸ صبح میزبان شرکت کنندگان خواهد بود که این برنامه نیز با حضور سردار نقدی همراه با رونمایی از سرود «لشگری از فرشتگان» که ویژه زنان شهیده کشور و با اجرای حامد زمانی است، برگزار می‌شود.
سخنرانی مشاور وزیر کشور در امر زنان و خانواده و همسر شهید لبافی نژاد؛ سرکار خانم سلیهی از دیگر برنامه‌های این کنگره اعلام شده است.
رونمایی از کتاب خاطرات شهیده واعظی باعنوان«موقعیت فرشته» و کتاب «وقتی عشق می بارد» که شرحی مصور از زندگی شهیده طیبه واعظی در قالب داستان‌های کوتاه است، از بخش‌های جانبی کنگره می‌باشد.
گفتنی است در پایان از خانواده معزز شهیده طیبه واعظی تجلیل می‌شود و اجرای نمایشنامه رادیوئی طوبائیان حسن ختام این کنگره ملی باشکوه خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا