کتاب «پرواز از قفس» در مشهد رونمایی می‌شود

به گزارش تا شهدا؛ عابدین عابدی‌مقدم در جلسه کمیته ایثارگران خراسان رضوی برنامه‌های این نهاد در دهه مبارک فجر را اعلام کرد.
در این جلسه عابدی‌مقدم عنوان کرد: با عنایت به نامگذاری سال ۹۴ از طرف مقام معظم رهبری و اعلام سیاست‌های کلان و رویکردهای داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های بزرگداشت عید انقلاب اعلام می‌شود.
وی شعار اصلی و محوری دهه فجر امسال را تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایت‌مداری، همدلی و همزبانی دولت و ملت دانست و عنوان کرد: در این ایام طرح دیدارهایی با خانواده شهدا و ایثارگران فجرآفرین انقلاب توسط مسئولین در نظر گرفته شده است که با هدف تکریم این خانواده‌ها صورت می‌گیرد.
عابدی‌مقدم از گردهمایی همسران شهدا، جانبازان و آزادگان در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: مراسم میهمانی لاله‌ها همزمان با دهه فجر امسال در بهشت رضا و خواجه ربیع مشهد مقدس برگزار و کلیه گلزارهای شهدا در سراسر استان توسط مردم و مسئولین گلباران می‌شود.
وی از برگزاری یادواره ۱۷۳ شهید انقلاب در خراسان رضوی خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم زیارت شهدا، وصیت‌نامه‌خوانی شهدای انقلاب در مدارس، مساجد و مجامع عمومی و همچنین اعزام پیام‌آوران انقلاب برای روایت‌گری انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده توسط بنیاد در این ایام فرخنده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: زنگ انقلاب نیز امسال توسط استاندار خراسان رضوی نواخته می‌شود و به دنبال آن دانش‌آموزان با حضور بر مزار شهدای ایران اسلامی با این افتخار آفرینان تجدید پیمان می‌کنند.
عابدی‌مقدم تصریح کرد: ارسال پیامک با مضامین گزیده وصایا و خاطرات شهدای فجرافرین انقلاب برای جامعه هدف بنیاد و تکریم و تجلیل خانواده‌های شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه‌های دهه فجر امسال است.
وی بیان داشت: دیدار با خانواده شهدا از آغاز دهه فجر امسال تا ۲۲ اسفند ورز گرامیداشت شهید تداوم خواهد داشت که در همین راستا مسئولین ضمن گفت‌وگو با خانواده شهدا و ایثارگران به بررسی مسائل و مشکلات این خانواده‌ها می‌پردازند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تأکید کرد: مراسم رونمایی از کتاب زندانیان سیاسی خراسان رضوی با عنوان «پرواز از قفس» و نرم‌افزارهای تولیدی حوزه معاونت فرهنگی بنیاد خراسان رضوی نیز از دیگر برنامه‌های سی و هفتیمن سالگرد پیروزی فرخنده انقلاب اسلامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا