کتاب «مجاهد بدر» سردار شهید غفوری رونمایی شد

تا شهدا: بعد از ظهر امروز بیست و چهارمین یادواره ۱۵ شهید روستاهای آرو، سیدآباد و کلاک با حضور نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس، رئیس شورای نگهبان شهرستان دماوند، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد صاحب‌الزمان (عج) روستای آرو برگزار شد.
یادواره شهدای روستاهای آرو، سیدآباد و کلاک با تلاوت قرآن آغاز شد و با مدیحه‌سرایی برادران رضایی و سخنرانی امام جمعه جویبار ادامه پیدا کرد.
عضو ستاد یادواره شهدای روستای آرو در حاشیه این یادواره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: یادواره شهدای روستاهای آرو، سیدآباد و کلاک در راستای حفظ و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای این روستاها برگزار شد.
موسی بهرامی افزود: در این یادواره، نماهنگی از دشمنی‌ها و راه‌های نفوذ آمریکا به نمایش گذاشته شد تا ارزش فداکاری‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس بیش از پیش نمایان شود.
وی با تأکید بر بحث ولایت‌مداری تصریح کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و در این زمینه، همه باید تلاش کنیم.
عضو ستاد یادواره شهدای روستای آرو ادامه داد: سخنران این یادواره، امام جمعه جویبار بود که پیرامون ایثار و ازخودگذشتگی‌های شهدا و رزمندگان اسلام، مسائلی را مطرح کرد.
بهرامی بیان کرد: در پایان این یادواره نیز، از کتاب «مجاهد بدر» برگی از زندگی پربار سردار شهید شکرالله غفوری، نوشته قاسم رضایی به دست پدران شهید رهبری و غلامی و همراهی برادر این شهید والامقام رونمایی شد.

سه روستای آرو، سیدآباد و کلاک در شرق شهرستان دماوند و دهستان ابرشیوه بخش مرکزی این شهرستان قرار دارند.

* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا