اخبار

کتاب سفیران سپیده‌ دم با حضور مسئولان کشوری و استانی رونمایی شد

به گزارش تا شهدا؛ رضا چمن ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران و شاهد ،مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان برگزار گردید، اظهار کرد: لازم است در شرایط مناسب در فضای دانشگاه‌ها یاد و خاطره شهدا گرامی داشته شود.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا در دانشگاه‌ها لطافت و طراوت خاصی به مراکز علمی می‌دهد و به کارها رنگ ارزشی داده می‌شود، گفت: از اهداف ما تلاش در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
چمن با بیان اینکه ما متعهد شدیم که در افق ۲۰ ساله در عرصه علمی و بین‌المللی نقش بی‌بدیلی داشته باشیم، گفت: بخشی از تحقق این افق ۲۰ ساله به دانشگاهیان برمی‌گردد و رسالت دانشگاهیان این بوده که در جهت توسعه بیش از پیش تلاش شود.
 
وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاهیان وفادار به اصول و ضوابطی هستند، گفت: وفاداری دانشگاهیان عبارت است از عدالت‌محوری در خدمات، آزاداندیشی و … که باید دید که در چنین فضایی که یادواره شهدا برگزار می‌شود دانشگاهیان چه وظیفه و الزاماتی دارند.
 
این مسئول با بیان اینکه هرچه تلاش ما منسجم‌تر و عدالت‌محورتر باشد یقینا در راستای اهداف شهدا گام برداشتیم، گفت: در حالی که ما به عنوان مسئول در شرایط کنونی مشغول خدمت‌رسانی هستیم افرادی هستند که برای دفاع از کیان جامعه اسلامی با دشمنان مبارزه می‌کنند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید دید که در عرصه علمی، خدمات‌رسانی، پژوهشی و فناوری چه کارهایی کرده‌ایم، گفت: باید قدردان جانفشانی شهدا باشیم و از فرصتی که برایمان ایجاد کردند نهایت استفاده را ببریم.
 
چمن ادامه داد: اگر بخواهیم شرمنده شهدا نشویم باید کارهایمان را ضابطه‌مند، جدی‌تر و محکم‌تر انجام دهیم.
 
در این مراسم از خانواده‌های شهدای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل و کتاب سفیران سپیده‌ دم ویژه شهدای استان با حضور مشاور وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان استانی رونمایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا