اخبار

کتاب"زندگینامه شهید عباسی" در اراک رونمایی شد

به گزارش تا شهدا؛ انقلاب اسلامی اتفاق مهمی در تاریخ ایران بوده است که هنوز هم پس از گذشت سه دهه، در حوزه ادبیات، چه شعر و چه داستان و رمان، به دست آنهایی که انقلاب را دیده یا به قلم کسانی که از انقلاب شنیده‌اند، به شیوه‌های گوناگون ثبت شده است.
انقلاب اسلامی انقلابی تکرار نشدنی بود که سبب شد که نویسندگان ایرانی و خارجی جلب خود کند، این اتفاق از یک نظر، خطر به حساب می‌آید زیرا نوشته‌های دشمنان می‌تواند افکار را مغشوش کند، از طرف دیگر فرصتی مناسب برای محققان و حتی مخاطبان علاقه‌مند به انقلاب اسلامی فراهم می‌کند تا بتوانند جنبه‌های پنهان و نگاه‌های متفاوت مخالفان انقلاب را بهتر مطالعه کنند و بشناسند.
سبک زندگی شهدای انقلاب اسلامی بهترین نوع زندگی است که می‌تواند برای از بین بردن مشکلات جامعه الگو قرار بگیرد و هنرمندان و نویسندگان عرصه های انقلاب اسلامی با زبان هنر و ادبیات می توانند به بهترین شیوه ممکن به معرفی سیره عملی و نظری شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی بپردازند.
به گزارش تسنیم، در این راستا و در دومین روز از دهه مبارک فجر سی و هفتم انقلاب شکوهمند اسلامی، حوزه هنری استان مرکزی میزبان هنرمندان و نویسندگان استان بود که در مراسمی ویژه از اثر “امینی” از نویسندگان استان مرکزی رونمایی شد.
در این مراسم که عصر امروز در فرهنگسرای آئینه اراک با حضور برخی از مسئولان استانی برگزار شد، کتاب “زندگینامه شهیدوالامقام عباسی” رونمایی شد.
این اثر که در آن “زنجانی” از هنرمندان و نویسندگان استان وظیفه مصاحبه باخانواده شهید والامقام را برعهده داشت از جمله کتب نفیس و ارزشمند حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که از سوی حوزه هنری منتشر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا