کارگاه علمی آموزشی مددکاران و مشاوران استان بوشهر برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ رییس اداره مددکاری و مشاوره بنیاد شهید استان بوشهر گفت: طی این دوره از کارگاه علمی آموزشی سعی بر این شد تا پیرامون مسایل جامعه ایثارگری به ویژه طرح های وصل و امید در راستای تحکیم بنیان خانواده های شاهد و ایثارگر، آموزش هایی ارائه شود.
وی گفت: در این کارگاه آموزشی از چند تن از اساتید این حوزه ها به ویژه دو تن از مددکاران بنیاد که جهت گذراندن دوره های آموزشی طرح امید و وصل به مرکز رفته بودند، استفاده گردید که مطالب خوب و مفیدی در این راستا در اختیار مددکاران و مشاوران قرار دادند.
یزدانفر افزود: هم چنین آقای حیدری در زمینه بخشنامه های اداری مرتبط با دوره های آموزشی و شیوه تکمیل فرم های مرتبط با عملکرد مددکاران و مشاوران شهرستان ها مطالبی را بیان نمود و سپس استاد قناد از مشاوران برجسته بنیاد شهید استان پیرامون مددکاری اجتماعی و مقوله ازدواج و راهکارهای توسعه علمی و اصولی آن در بین جامعه هدف توضیحاتی ارائه نمود.
رییس اداره مدد کاری و مشاوره بنیاد شهیبد استان بوشهر تصریح کرد: مددکاران و مشاوران عزیز در شهرستان ها می بایست با بهره گیری از تجارب و اندوخته های خود در این کارگاه های علمی آموزشی و ترویج آن در بین معتمدین و دیگر شبکه های اجتماعی سعی در ارائه خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را بیش از پیش همت گمارند.
لازم به ذکر است این کارگاه علمی آموزشی به مدت ۳ ساعت با حضور مددکاران و مشاوران بنیاد شهید شهرستان های استان در قالب آموزش طرح های وصل و امید و دیگر موارد مرتبط با حوزه مددکاری خانواده ها برگزار گردید که به عزیزان مددکار یک بسته آموزشی و اهدایی نیز داده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا