اخبار

کارکنان با سعه صدر به ایثارگران خدمات ارائه بدهند

به گزارش تا شهدا؛ جلسه کارکنان حوزه‌ی تعاون شهرستان قزوین به منظور بررسی عملکرد حوزه تعاون در سالن جلسات این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه، محمدرضا علی‌اکبربیک، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: حوزه‌ی تعاون بنیاد بیشترین مراجعین را دارد، به همین دلیل ضروری است تا کارکنان این حوزه، با سعه‌ی صدر و صبوری زیاد موارد مطرح شده جامعه ایثارگران را گوش داده و با شکیبایی پاسخ بدهند.
وی افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های مختلف تعاون به ویژه اشتغال و مسکن تقاضاهایی دارند که ممکن هست با قوانین و دستورالعمل‌های سازمان مرکزی مغایرت داشته باشند، در این مواقع لازم است کارکنان بنیاد با سعه‌صدر، جامعه ایثارگران را توجیه و راهنمایی کنند.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: بایستی کارکنان حوزه تعاون بنیاد، تلاش کنند به جامعه ایثارگران در کمترین زمان خدمات لازم را ارائه بدهند تا رضایت آنها جلب شود.
گفتنی است: تشکیل جلساتی در جهت ارتباط و هماهنگی بیشتر حوزه‌ی تعاون شهرستان قزوین با دعوت از کارشناسان ستاد در شهرستان و ارسال نتایج به معاونت تعاون استان از جمله مصوبات جلسه فوق است.
در این جلسه، حسن اصلی‌تبریزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین حضور داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا