کاروان شهدای غواص ۱۵ مردادماه وارد استان اصفهان می‌شود

تا شهدا: سردار مجتبی شیروانیان در تشریح جزئیات تشییع شهدای غواص و خط‌شکن، اظهار داشت: ۴۸ شهید غواص و خط‌شکن در این استان تشییع می‌شوند که از این جمع پیکر مطهر ۱۸ تن از شهدا احراز هویت شده است.
وی تصریح کرد: پیکر مطهر شهدای استان اصفهان، ۱۵ مرداد در قالب یک کاروان وارد استان اصفهان شده و کاشان نخستین شهری است که میزبان شهدا خواهد بود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان افزود: در ۴ روز، شهرهای مختلف استان اصفهان میزبان کاروان شهدا خواهد بود و بعدازظهر نوزدهم مرداد پیکر مطهر شهدا با استقبال مردم وارد شهر اصفهان خواهد شد.
وی با بیان اینکه شب وداع با شهدا در شب شهادت حضرت امام صادق (ع) در گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود، گفت: صبح بیستم مردادماه شهدا در شهر اصفهان تشییع و پس از آن تعدادی از پیکر شهدا برای خاک‌سپاری به شهرهای مختلف اعزام خواهد شد.
سردار شیروانیان خاطرنشان کرد: شهدای گمنام در ۸ نقطه از استان به خاک سپرده خواهند شد.
به گزارش تسنیم، شهدای گمنام در شهرهای امیرآباد (از توابع شهرستان نجف‌آباد)، بافران (از توابع شهرستان نائین)، ذوب‌آهن اصفهان، محله‌های عاشق‌آباد و نصرآباد اصفهان، شهر خوراسگان، شهرک شهید نامجو صنایع دفاع و شهر دستگرد (از توابع شهرستان برخوار) به خاک سپرده می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا