چهاردهمین یادواره شهدای روستای رضوانکده ملایر برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ روز سه شنبه ۲۶ آبان ماه ، چهاردهمین یادواره شهدای روستای رضوانکده با حضور سردار حاج رضا میرزایی از جانبازان و فرماندهان دفاع مقدس ، خانوادههای شهدا وایثارگران ، مسولین شهرستان در مسجدجامع این  روستا برگزار شد .
در این مراسم سردار حاج رضا میرزایی  ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای دفاع مقدس و همچنین شهدای روستا و سردار شهید حاج حسین همدانی گفت: ماهرچه داریم از برکت خون  شهدا رشادتها و جانفشانیهای آنها است .

 سردار میرزایی در خصوص ویژگی برپایی اینگونه مراسمها گفت : با برگزاری این چنین مراسم هایی می توانیم   قدردان زحمات ، رشادتها و جانفشانیهای شهدا وایثارگران باشیم.
وی در ادامه در خصوص ویژگیهای سردار شهید حاج حسین همدانی  گفت : دلاورمردی حاج حسین همدانی که بهترین دوران عمر خود را در راه مجاهدت و تلاش قرار داده بود و آرزوی شهادت داشت .
وی در ادامه افزود : این شهید مدافع حرم حتی  یک لحظه هم از راه ولایت دوری نکرد ،او همیشه دربین رزمندگان حضور پیدامیکرد و دلتنگ شهدابود.
سردار میرزایی در ادامه در خصوص بیداری اسلامی گفت: آگاه باشیم هرموقع دشمن به ما لبخند می زندوامتیاز می دهد پشت پرده توطئه وفتنه است .

ایشان در ادامه تصریح کرد : شهدان ما را سفاش به نماز ، تبیعت از رهبری و ولایت و حفظ حجاب نموده اند.
در پایان مراسم مداحی و مرثیه سرای یکی از مداحان اهل بیت (ع) معنویت خاص به مراسم بخشید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا