چهاردهمین یادواره شهدای دره مراد بیگ همدان با محوریت شهید مدافع حرم محسن فانوسی برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ عصر پنجشنبه چهاردهمین یادواره ۷۰ شهید دره مراد بیگ همدان با محوریت شهید مدافع حرم محسن فانوسی با حضور پرشور مردم شهیدپرورهمدان، مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ، رئیس بنیاد شهرستان همدان ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان با محوریت شهید مدافع حرم محسن فانوسی در همدان برگزار شد .
گفتنی است؛ شهید محسن فانوسی از کارکنان گروه مهندسی ۴۳ ملایر ۱۲ آبان ماه در عملیات مستشاری و در مقابله با گروه تکفیری و دفاع از حرم آل‌الله در سوریه به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
در این مراسم سردار اهوازی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دفاع مقدس و شهدای همدان گفت : در روزی که انقلاب شد افرادی داشتیم که بیدار بودند و این افراد می دانستند که چگونه در جواب و مقابل متجاوزان بایستند و جلوی پیشروی دشمن را بگیرند .
ایشان در ادامه افزود : شهدا هزینه هایی به ما داده اند که خیلی با ارزش هستند .
وی در ادامه خاطر نشان کرد : درسهایی که ما از شهدا آموختیم بسیار با ارزش بودند و با آن درسها همه ما را جهاد حسینی می دیدند .
سردار اهوازی در ادامه گفت : فکر نکنید شهدا رفتند و تمام شدند بلکه باید همه ما توجه داشته باشیم که ما بهترین ها را هدیه انقلاب کردیم ، که آنها همان نهضت حسینی را ادامه دادند .
ایشان در ادامه بیان داشت : سربازان ولایت فقیه کسی است که لبیک به ولایت و گوش به فرمان حضرت امام (ره ) و امام خامنه ای باشد .
وی در ادامه گفت : باید در نظر داشته باشیم که شهدا را با چشم و دل ببینیم نه با چشم و سر .
ایشان در خصوص بیداری اسلامی گفت : بیداری اسلامی این است که ما بیدار باشیم و صادق و همه چیز را با چشم و دل ببینیم .
سردار اهوازی در ادامه افزود : باید توجه داشته باشیم به این امر مهم که اسرائیل نباید به ایجا بیاید بلکه ما باید برای مقابله با آنها به آنجا برویم .
در پایان مراسم یکی از مداحان اهل بیت (ع) با مداحی و مرثیه سرایی ، معنویت خاص به مراسم بخشید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا