اخبار

چهاردهمين يادواره شهداي روستاي دستجرد بهار برگزار شد

تا شهدا؛ چهاردهمین یادواره شهدای روستای دستجرد با همکاری و هماهنگی ستاد یادواره شهدا با حضور خانواده های معزز شهدای این روستا، مسئولان بخش لالجین در مسجد جامع روستا برگزار شد.
در این مراسم، سردار اهوازیان به بیان خاطرات و ایثارگری های شهدای هشت سال دفاع مقدس پرداخت و با اشاره به لزوم بصیرت و ولایتمداری گفت: ما اگر نمک شناس باشیم باید خاک پای پدران و مادران شهدا را بر چشمانمان بکشیم و اگر منت بگذارند پایشان را بر چشممان بگذارند، این دنیا خیلی ها را فریب داده است، تعجب نکنید و نگویید آن زمان جور دیگری بوده است و این زمان طور دیگری است، الان رسانه ها قوی هستند و حرف اول را میزنند، مگر شمر اهل نماز و روز نبوده، مگر جانباز صفین نبود، ولی چون بصیرت نداشت فریب خورد.
وی در بخش با تاکید به برگزاری یادواره ها گفت: وقتی امام می فرماید که حفظ این نظام از نماز هم واجب تر است باید حساب کار دستمان بیاید که بعد از هزار و چهارصد سال حکومت اسلامی برپا شده است و اگر این نظام بر زمین بخورد خدا میداند چه بر سر این ملت و اسلام خواهد آمد.
وی ادامه داد: وقتی رهبر معظم انقلاب فرمودند چیزی که اسلام و انقلاب را بیمه کرده است خون شهدای هشت سال دفاع مقدس است، پس بی دلیل نیست که زنده نگه داشت یاد و نام شهدا را کمتر از شهادت نمی دانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا