اخبار

چهاردمین یادواره روستای شاه مردان از توابع شهرستان سیریک برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ در این یادواره که با حضور پاکدامن سرپرست بنیاد هرمزگان ، رنجبر رئیس بنیاد شهرستان میناب و جمعی از مسئولین استانی و محلی و با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و مردم ولایتمدار برگزار شد سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان  در خصوص جانفشانی های شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس به روایتگری پرداخت .
سردار ترابی با تجلیل از مقاومت و نبرد رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس گفت : زیباست که در این یادواره یادی کنیم از شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ که در دی ماه سال ۱۳۶۵ همچون باد بر زمین غلطیدند و خونشان تا ابد این کشور و انقلاب را بیمه کرد .
وی گفت : دشمن بعثی با حمایت و پشتیبانی امپریالیسم آمریکا در این عملیات جوانان عزیز و ارزشمندی را قربانی ددمنشی و دشمنی با انقلاب اسلامی ایران کرد و برای همیشه دستش را که از آستین رژیم بعثی عراق بیرون آمده بود به نیابت از خود پا در راهی گذاشت که هیچگاه از خاطره این ملت قهرمان بیرون نمی رود .
وی تمام توطئه ها ئو دسیسه ها ی آمریکا را در حال حاضر فتنه های فرهنگی خواند و گفت : پس از اینکه در جنگ نظامی حریف ملت ایرت نشد ، می خواهد تا از طریق فرهنگی روحیه و ارده جوانان ما را سست نماید تا از عقاید خود عقب نشینی نمایند ولی به برکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) این فکر و اندیشه اش را به گور می برد .
در ادامه این مراسم از خانواده های شهدای این روستا با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد و در پایان مراسم دعای پرفیض کمیل قرائت گردید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا