پیگیری مشکلات و خواسته های ایثارگران گرمسار از سوی نماینده این شهرستان

به گزارش تا شهدا؛ کاتب ، نماینده مردم گرمسار ، ایوانکی و آرادان در مجلس شورای اسلامی ، روز یک شنبه ۲۴ آبان ۹۴ به اتفاق جمعی از مسئولان با سه خانواده ایثارگر این شهرستان به نامهای جانباز ۷۰ درصد حسین معماریان ، بسیجی شهید سید علی اصغر کاظمی و شهید سیاوش میر آبی دیدار و ضمن رسیدگی به خواسته ها و انتظارات آنان ، به رسم ادب و قدرشناسی با اهدای هدیه ، از فداکاریها و منش ایثارگرانه آنان تجلیل و سپاسگزاری کرد .
جانباز ۷۰ درصد حسین معماریان ، بازنشسته اموزش و پرورش ، در مورخه ۱۸ بهمن ۵۹ در محور عملیاتی ابادان ماهشهر بر اثر اصابت ترکش و قطع کامل پای راست مجروح شد .
بسیجی شهید سید علی اصغر کاظمی ، فرزند سید ابوالقاسم ، متولد ۱۳۲۹ و کارمند شیلات تهران در تاریخ ۱ فروردین ۶۱ در منطقه سرپل ذهاب بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید .
شهید سیاوش میرآبی ، فرزند ناصر ، متولد ۱۳۳۹ ، متاهل و دارای دوفرزند ، اعزامی از سپاه تهران در تاریخ ۱۲ فروردین ۶۶ در منطقه شلمچه در محل اجرای عملیات کربلای ۸ مفقود الاثر شد .
خاطر نشان می سازد در این دیدارها ، عوض زاده از میراث فرهنگی ، روشندل ، رئیس دفتر نمایندگی آموزش و پرورش ایوانکی ، امینیان ، مشاور نماینده گرمسار و نیکراد ، از کارکنان بنیاد گرمسار در این دیدارها حضور داشتند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا