پیکر ۵ شهید درگیری با ضد انقلاب در کامیاران تشییع شد

تا شهدا: بعد از ظهر چهارشنبه پیکر پنج بسیجی شهید در شهر کامیاران با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولان تشییع و سپس به خاک سپرده شد.
در جریان برگزاری این مراسم و از مقابل سپاه پاسداران کامیاران به سمت میدان اصلی این شهر پیکر شهیدان پیمان ویسی، آرش نصیری، زانیار صحرائی، میلاد درخشانی و غلام رحمانی تشییع شد.
در این مراسم همچنین فرماندار شهرستان کامیاران، شماری از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی به همراه فرماندهان نظام و انتظامی حضور داشتند و مردم با سردادن شعارهای بر علیه گروهک های ضد انقلاب پیکر این شهدا را تشییع کردند.
جانشین فرمانده سپاه شهرستان کامیاران نیز در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: این اقدام ضد انقلاب و معاندین نظام اسلامی حرکتی کوکورانه و این اقدامات با هوشیاری و آمادگی مردم همیشه در صحنه نقش بر آب می شود.
میکائیل ساعدی ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی بیان کرد: گروهک های ضد انقلاب با استکبار جهانی همراه شده اند و امروز با حضور شما مردم در صحنه و خون این شهیدان عزیز بار دیگر افتخاری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ثبت رسید.
همچنین در جریان برگزاری این مراسم یکی از روحانیون اهل سنت در شهرستان کامیاران نیز در خصوص اقدامات و توطئه های ضد انقلاب برای ناامین جلوه دادن کردستان سخنرانی کرد و گفت: این گونه اقدامات همواره محکوم بوده و گروهک های ضد انقلاب تحت حمایت استکبار جهانی هستند و به همین دلیل این جنایت ها را انجام می دهند.
هر چند که تاکنون هیچ مسئولی در کردستان در خصوص چگونگی شهادت این پنج نیروی بسیجی سپتاه بیت المقدس کردستان اظهار نظر نکرده است ولی گفته می شود که این پنج نیروی بسیجی در جریان حمله شب گذشته عوامل ضد انقلاب در کوه های شاهو از توابع شهرستان کامیاران به شهادت رسیده اند.
* مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا