پیکر پدر شهیدان امیری طائمه تشییع و به خاک سپرده شد

به گزارش تا شهدا؛ پیکر حاج رضا امیری طائمه، پدر شهیدان گرانقدر مرتضی، مجتبی و احمد امیری طائمه ساعت ۹ صبح امروز ۲۱ مهرماه، با حضور شکاری قائم مقام بنیاد شهید تهران بزرگ، رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۱۴ و  جمعی از خانواده معظم شهدا  از مقابل منزل وی در خیابان پیروزی تشییع و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
مراسم ختم  پدر شهیدان امیری طائمه روز چهارشنبه ۲۲ مهرماه از ساعت ۱۵ الی  16:30، در مسجد امام علی (ع) واقع در خیابان پیروزی، خیابان مقداد، کوچه ابراهیم ورکیانی برگزار می شود.
شهید مجتبي  امیری در سال ۱۳۴۰ به دنیا آمد بعد از گرفتن ديپلم، قصد رفتن به خارج از كشور را كرد اما با شروع جنگ  تصمیم گرفت به سربازي  برود  او در تاريخ ۱۱/۸/۶۱  در زبیدات به شهادت رسيد.
شهید احمد امیری  متولد ۱۳۴۸ بود و سال دوم دبيرستان، وی در ۲۴ بهمن ماه سال ۶۴  در عمليات «والفجر۸»  در منطقه فاو به درجه رفیع  شهادت نایل آمد.
شهید مرتضي امیری بعد از دو برادر ديگر خود شهيد شد او سال ۴۵ به دنيا آمد، بعد از گرفتن ديپلم عضو فعّال بسيج شد. ابتدا به كردستان و بعد به جبهه های  جنوب رفت  حدود ۶ سال در جبهه حضور داشت و  در تاریخ  5/1/67 در منطقه دربندیجان بر اثر تركش خمپاره به شهادت رسيد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا