پیکر مطهر ۱۷ شهید گمنام در سنندج تشییع شد

تا شهدا: امام جمعه موقت شهرستان سنندج صبح امروز در این مراسم اظهار کرد: شهدا مطابق با قرآن و احادیث رسول زنده هستند و هیچوقت نمی‌میرند.
ماموستا امین راستی با اشاره به اینکه شهدا به خاطر شریعت محمد(ص) جان پاک خود را در طبق اخلاص نهادند، افزود: امنیت و آسایش امروز ما امنیت منحصر به فردی است که به برکت خون شهدا به ارمغان آمده است.
وی یادآور شد: جمعیتی که امروز در تشییع پیکر پاک شهیدان به خون غلتیده حضور یافته‌اند پیامی به تمام استکبار جهانی دارند و آن این است که به جز دین محمد(ص) و اسلام ناب محمدی هیچ آیین دیگری قبول نخواهند کرد.
امام جمعه موقت شهرستان سنندج اضافه کرد: وظیفه ما مسلمانان این است که راه شهیدان را احیا کنیم و تا زمانیکه پرچم مقدس اسلام در تمام جهان به اهتزاز درمی‌آید از تلاش خود در راه دفاع از اسلام و ارزش‌های ناب محمدی دست برنداریم.
ماموستا راستی بیان کرد: استکبار جهانی امروز باید بداند روزی خواهد رسید که این دنیا با دستان صالحین و مومنین مدیریت می‌شود و فساد و بی‌بندوباری در این دنیا جایی نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: ثمره خون شهدا موجب بیداری اسلامی شد و باید اسلام را تا برچیده شدن ظلم و ستم و فساد در جهان گستراند و این رسالتی بر دوش همه مسلمانان به ویژه جوانان این مرز و بوم است.
مراسم تشییع پیکر ۱۷ شهید گمنام امروز از جلوی درب مسجد جامع سنندج تا میدان انقلاب در میان آحاد مردم این شهرستان تشییع شد و بعد مهمان مردم دهگلان، قروه، سریش‌آباد و بیجار خواهند بود.
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا