پیکر مطهر یکی از شهدای درگیری با ضدانقلاب در قروه تشییع وخاکسپاری شد

به گزارش خبرنگار تا شهدا از قروه کردستان، پیکر مطهر این شهید بسیجی در میان استقبال پرشور و باشکوه مردم ولایت مدار از مقابل سپاه ناحیه قروه تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

شهید ˈمحمد حاجی مرادیˈ اهل قروه ۲۸ ساله متاهل و دارای یک فرزند دو ساله است که روز گذشته در درگیری با عوامل ضد انقلاب در ارتفاعات شهرستان کامیاران به شهادت رسید.

در این آیین معنوی جانشین سپاه بیت المقدس کردستان، امامان جمعه اهل تشییع و تسنن، فرماندار، جمعی از مسوولان محلی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم این کبوتر عاشق را بدرقه کردند. 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قروه در این آیین معنوی در سخنانی گفت: دشمنان اسلام و ملت ایران بدانند که راه شهادت در این سرزمین همچنان باز است و فرزندان این آب و خاک برای دفاع از نام اسلام و اعتلای آن و آرمان های والای شهدا هراسی از هیچ کسی ندارند.

حجت الاسلام حسن رستمی با اشاره به اینکه با دیدن شهدای خود به یاد امام حسین (ع) می افتیم، افزود: دشمنان اسلام طوری امام حسین (ع) را به شهادت رساندند که حتی خواهرش وی را نشناخت و امروز هم فرزندان ما هم اینطوری به شهادت می رسانند.

چهار عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان کامیاران روز دوشنبه در درگیری با عوامل ضد انقلاب در مناطق کوهستانی این شهرستان به شهادت رسیدند.

در این درگیری، ˈحیدر عزیزیˈ، ˈفواد احمدیˈ، ˈمحمد حاجی مرادیˈ و ˈجواد زندˈ از بسیجیان بومی استان کردستان به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

صبح امروز همچنین پیکر مطهر شهیدان ˈحیدر عزیزیˈ و ˈفواد احمدیˈ در سنندج تشییع و به خاک سپرده شد.

پیکر مطهر شهید ˈجواد زندˈ نیز که بومی قروه و ساکن شهرستان همدان بود، جهت تشییع و خاکسپاری به این شهر منتقل شد.

شهید محمد حاجی مرادی + تصویر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا