پیکر شهید محمدی در روستای گوندره آرام گرفت

به گزارش تا شهدا؛ چه بگوییم از بزرگ مردانی که در لحظه‌های شیرین عمر خویش از وظیفه خود درنگ نکردند. دلیر مردانی که در تمام عمرشان کمر خدمت به اسلام و مردم بسته بودند و به جز آن چیز دیگری در سر نمی‌پروراندند. مبارزانی سلحشور که از همه چیز خود گذشتند و آنچه داشتند بر طبق اخلاص نهادند و با پای خویش به قربانگاه رفتند و به همه چیز دنیا پشت ‌پا زدند. آری استان زنجان در ایام محرم، ماه سید و سالار شهیدان میزبان شهدای گلگون کفنی است که عطر شهادت را در سرتاسر استان گسترده‌اند.
مردم شهرستان خدابنده در شهر قیدار به استقبال پیکر مطهر “شهید محمد محمدی” رفته و با شکوهی هرچه‌تمام‌تر یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
در این مراسم کودکان مقطع پیش‌دبستانی روستای گوندره نیز با آوای “شهید عریبم، شهید غریبم” با زبان کودکانه خود به شهید محمد محمدی ادای احترام کردند.
مردم شهیدپرور شهرستان خدابنده و روستای گوندره، خانواده‌های شاهد و ایثارگر این خطه، حجت الاسلام طالبی امام جمعه شهرستان، فتحی فرماندار، کاظمی مدیرکل بنیاد استان، منصوری سرپرست بنیاد شهرستان خدابنده، دیگر مسئولان استانی و همچنین خانواده شهید والامقام سردار منصور سودی نیز شرکت داشتند.
مردم ولایی گوندره یکی از روستاهای شهرستان خدابنده اولین شهید شهرستان خدابنده و تاکنون آخرین شهید را تقدیم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند. وجود مزار ۱۷ شهید عاشق در این روستا یکی از افتخارات اهالی شهیدپرور این منطقه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا