پیکر شهیدان مرادحاصلی و زرگوشی در ایلام تشییع می شود

تا شهدا: پیکر پاک شهیدان مرادحاصلی و زرگوشی که پس از ۳۰ سال به وطن رجعت کرده و چشم انتظاری مادران چشم به راه را به پایان رسانید، فردا به ایلام آمده و در زادگاه خود آرام خواهند گرفت.
مراسم استقبال از پیکر پاک شهیدان جاویدالاثر لطفعلی مرادحاصلی و حمید زرگوشی فردا ساعت ۸ صبح در فرودگاه ایلام با قرائت زیارت عاشورا صورت می گیرد و پس از آن مراسم شبی با شهدا در محل اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام در ساعت ۳۰/۲۱ برگزار می شود.
مراسم تشییع باشکوه پیکر مطهر این دو شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس از میدان شهدا تا سپاه پاسداران ناحیه ایلام با حضور آحاد مردم و مسئولین، ساعت ۹ صبح روز دوشنبه هفته جاری برگزار و پس از آن پیکر شهید حمید زرگوشی در گلزار شهدای بهشت رضای ایلام به خاک سپرده می شود.
همچنین روز سه شنبه ۲۴ شهریور ماه جاری رأس ساعت ۹ صبح مراسم تشییع پیکر مطهر شهید لطفعلی مرادحاصلی در شهر سرابله از مسجد جامع این شهر تا میدان ورودی شهر و پس از آن مراسم خاکسپاری این شهید بزرگوار در گلزار شهدای روستای زنجیره علیا برگزار می گردد.
گفتنی است شهیدان لطفعلی مرادحاصلی و حمید زرگوشی با عضویت بسیج به جبهه کردستان شتافتند و در جریان عملیات والفجر۹ در منطقه سلیمانیه در تاریخ ۸/۱/۶۵ به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.
* قدس آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا