پیکر سه شهید گمنام در سندرک میناب به خاک سپرده می شود

 سرهنگ حبیب الله سهرابی در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه حضور شهدا در بین مردم باعث برکت است افزود: شهدا افتخاران نظام جمهوری اسلامی ایران و مایه برکت در جامعه ما هستند.
وی بیان داشت: حضور این مردان خدایی بوده که تاکنون نظام جمهوری اسلامی که به دست معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) بنا شد همچنان ایستاده و دشمنان جرات ندارند یک قدم به خاک میهن اسلامی وارد شوند چون پاسخ سخت خودشان را سال ها پیش از همین شهدا گرفته اند.
وی با بیان اینکه این دومین مرحله از ورود شهدا در سال جاری به شهرستان میناب است اظهار داشت: طبق پیگیری های انجام شده و با همکاری سردار باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرخیلی مدیر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هرمزگان سه شهید گمنام در روزهای آتی وارد شهرستان میناب می شوند.
سرهنگ سهرابی در ادامه با تشریح چگونگی روند ورود شهدای گمنام به میناب عنوان داشت:  در روز سه شنبه تاریخ ۵ آبان ماه ۶ شهید گمنام وارد بندرعباس خواهد شد که از این تعداد سه شهید بعد از انجام مراسمات در شهر بندرعباس در صبح روز چهارشنبه ۶ آبان ماه سه شهید گمنام وارد شهرستان میناب می شوند.
وی بیان داشت: شهدا مستقیما به سمت میدان استقلال در ساعت ۹ برده خواهند شد که آنجا توسط مردم تا مسجد جامع شهرستان تشییع می شوند و مراسمات تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت و بعد از آن ساعت ۱۵ بعد از ظهر دانشجویان شهرستان میناب میزبان دو تن ازشهدای گمنام خواهند بود و با برگزاری یادواره شهدای دانشجو و شهدای گمنام یاد و خاطره شهدا را گرامی می دارند و یکی دیگر از شهدای گمنام به شهر بندری تیاب و نخل ابراهیمی فرستاده می شود که میهمان مردم ولایتمدار این مناطق خواهد بود.
وی عنوان کرد: در صبح روز پنج شنبه هفتم آبان ماه شهدای گمنام به سمت بخش سندرک میناب برای تشییع و خاکسپاری در پارک ورودی این بخش حرکت داد می شوند که در طول مسیر نیز مراسماتی برگزار خواهد شد.
سرهنگ سهرابی در پایان از تمامی مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان میناب جهت حضور و تشییع سه شهید گمنام در شهرستان دعوت بعمل آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا