پیکر جانباز شهید سید تقی میرعظیم تشییع شد

تا شهدا – همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان مراسم تشیع پیکر پاک جانباز شهید، سید تقی میرعظیم، در فولادشهر برگزار شد. این مراسم از ساعت ۱۰ صبح از میدان شدای فولادشهر آغاز و با حرکت سیل عظیم جمعیت به سمت گلستان شهدای فولادشهر ادامه یافت.
مردم با بصیرت لنجان بار دیگر نشان دادند که پیام شهدا را درک کرده‌ و پای آرمان های شهدا ایستاده اند و به هیچ قیمتی بر سر خون شهیدانشان معامله نکرده و به هیچ کشوری باج نخواهند داد.
مردم حاضر در این مراسم در مصاحبه با خبرنگار لنجانا،رفتارها و سروصداهای نادرست سیاسی مسئولین در جامعه را فاصله گرفتن و جداشدن از فرهنگ شهادت و آرمان‌های شهدا دانستند و افزودند:اگر کسی میخواهد در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیریت و مسئولیت بگیرید باید مواظب باشد بر سر خون این بچه‌ها معامله نکند و در مقابل مستکبران از باب سازش وارد نشود.
جمعیت حاضر سرود «کجایید ای شهیدان خدایی» سر داده و اقدام به سر دادن شعارهای ضد آمریکایی همچون “مرگ بر آمریکا” “نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا”، را زمزمه کرده و مداحان اهل بیت عصمت وطهارت(ع) به نوحه خوانی و مرثیه سرایی پرداختند.
لازم به ذکر است این شهید والامقام در ۲۲ اردیبهشت سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی کردستان بر اثر اصابت مستقیم تیر مجروح و پس انجام ۱۴ عمل سخت جراحی در نهایت پای چپش قطع شد.
سیدتقی میرعظیم جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس سه شنبه پس از تحمل ۲۲ سال رنج و درد، به درجه‌ رفیع شهادت نائل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا