اخبار

پیام شهیدی به یادواره ۴۲۸ شهید نوجوان استان زنجان

به گزارش تا شهدا؛ متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به این شرح است:
بسمه تعالی
سلام بر ارواح طیبه شهدا و ساحت ایمان ایثارگران و درود بر محضر این ذخایر والای انقلاب اسلامی که به حرمت خون پاکشان وعظمت شکیبایی‌شان، سرافرازی و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران با وجود چنین اسوه‌هایی مستحکم و پایدار است.
تاریخ پرشکوه اسلام، سرشار از اراده‌هایی است ناشی از ایمان و عنایت رحمانی که ارواح طیبه را فارغ از عیار سن و سال و مدارج دنیوی؛ به مراتب اعلای بندگی می‌رساند و غایت جانفشانی و ایثار را در سلوک عارفانه‌شان متجلی می‌سازد.
بی گمان ثمر یقینی که انسان را در نوجوانی به فیض شهادت نائل می‌دارد، مرهون بصیرت پدران و مادرانی است که به تعلیم اسلامی و تربیت عالی همت گماشته‌اند و ولایت مداری را چونان میراثی گران سنگ به فرزندان خود سپرده‌اند.
از این رو ضمن گرامیداشت مقام شامخ «تمامی شهدا به ویژه ۴۲۸ شهید نوجوان استان زنجان» و ادای احترام به بزرگ منشی خانواده‌هایی که عزیزتر از جان را در راه دین و احیای ارزش‌های الهی بخشیدند این محفل معنوی را که در راستای تکریم شهدا، عمل به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و معرفی الگوهای تربیتی برای نسل حاضر است، فرصت مغتنمی برای کسب فیض از سیره و سلوک شهدا، ایثارگران و خانواده معزز ایشان برمی‌شمارم.بی‌تردید معرفی سبک زندگی و آرمان‌های شهدای نوجوان یکی از راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل نوجوان جامعه است.
امید که به فضل الهی برگزاری این یادواره منشأ خیر و بصیرت برای تمامی نوجوانان و موجب تجدیدعهد هم‌نسلان شهدا و ایثارگران گردد.
سید محمد علی شهیدی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا