پیام شهدای غواص، غیرت و مقاومت در برابر سلطه گران است

تا شهدا: سردار مرتضی قربانی روز پنجشنبه در آیین استقبال و تشییع پیکرهای پاک شهدای غواص مازندران در تنکابن، افزود : ایثار و جوانمردی این شهدا مقابل دشمنان متجاوز باعث اقتدار ایران اسلامی در جهان شده بگونه ای که امروز می توانیم از حقوق مردم این کشور مقابل دشمنان دفاع کنیم.
وی اظهار داشت : درس اصلی شهدای غواص به ملت ایران این بوده که در فضای انقلاب اسلامی باید با تمام وجود حریم دین، میهن، انقلاب و ارزش ها را پاس داشت.
سردار قربانی حضور بی نظیر مردم در آیین تشییع پیکر شهدای سرافراز غواص را نشان از وفاداری آنان به آرمان های والای شهیدان دانست و تصریح کرد : شهدا بهترین نمونه و اسوه این ملت هستند و اگر می خواهیم نظام عزتمند در عرصه ملی و بین المللی باقی بماند ، باید راه آنان را ادامه دهیم.
رییس سازمان موزه دفاع مقدس خاطر نشان کرد : زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا می تواند نظام مقدس جمهوری اسلامی را در رسیدن به اهدافش بیمه نماید.
وی به حمایت های استکبار جهانی از صدام در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت : در جنگ تحمیلی ۴۴ کشور کمک تسلیحاتی به صدام دادند و در فتح فاو ۳۰۰ هزار نفر را شیمیایی کردند اما رزمندگان اسلام تا آخرین نفس در برابر آنها ایستادند و جانفشانی کردند.
این فرمانده دفاع مقدس به الطاف الهی در دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و یادآورشد : شهدای ما در جنگ تحمیلی بالغ بر ۱۹۰ هزار نفر می شد در حالی که کشور عراق با تمام امکاناتی که داشت بیش از ۷۶۰ هزار کشته داشت و این نشان از حمایت های خداوند بزرگ از رزمندگان اسلام بود.
وی در ادامه به توطئه بعثی ها ، آل سعود و صهیونیسم اشاره و تاکید کرد : بزودی رزمندگان اسلام با عنایت خداوند بر داعش و تکفیری ها پیروز خواهند شد و پوزه آنها را به خاک می مالند.
مازندران در دوران دفاع مقدس ۱۰ هزارو ۴۰۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است. 
* ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا