اخبار

پیام آوران ایثار مروجان و مجاهدان عرصه جهاد و مقاومتند

به گزارش تا شهدا؛ صبح امروز (دوشنبه) ۲۸ دی ۹۴ جلسه هم اندیشی اعضای پیام آوران ایثار خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد .
حجت الاسلام عزیزی در این جلسه با بیان اهمیت انتقال مفاهیم ارزشمند جهاد و شهادت به نسل های جدید و ضرورت ماندگار کردن فرهنگ ایثار و مقاومت گفت : شهادت مکتب سازنده ای است که شگرفترین و خلل ناپذیرترین اثرات را در طول تاریخ ایجاد می کند .
وی گفت : شهادت خون دوباره ایست که به کالبد نیمه جان جامعه وارد می گردد این خون در نظام اجتماعی به عنوان گویاترین و موثرترین عامل تبلیغ صدق و صفا و حق و حقیقت خواهد بود .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نقش راویان را در تبیین حقایق انقلاب و دفاع مقدس بسیار ارزشمند خواند و ادامه داد : پیام آوران ایثار که رسالت روایتگری را بر عهده گرفته اند در حقیقت مروجان  فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدان عرصه جهاد و مقاومتند .
حجت الاسلام عزیزی بیان رشادت ها ، از خودگذشتگی ها و حماسه های دوران دفاع مقدس را موجب پراکندن رایحه ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت : همین روحیه ایثار و شهادت است که موجب قوام انقلاب اسلامی ، بقا و استمرار آن شده است .
وی با بیان این حقیقت که شهدا و ایثارگران هویت ملی کشور هستند ادامه داد : نباید اجازه داد که گرد فراموشی بر خاطرات ارزشمند و حماسه های دوران دفاع مقدس بنشیند چرا که اگر چنین شود هویت ملی ما از دست خواهد رفت .
حجت الاسلام عزیزی در بخش پایانی سخنان خود به بیان خاطرات دوران دفاع مقدس پرداخت .
گفتنی است در ابتدای این جلسه محمدرضا رهنما دبیر پیام آوران ایثار خراسان شمالی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این حوزه ، نکاتی را در خصوص برنامه های پیش رو بیان نمود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا