اخبار

پیام آوران ایثار مروجان و مجاهدان عرصه جهاد و مقاومت هستند

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در جلسه هم اندیشی اعضای پیام آوران ایثار خراسان شمالی ۲۸ دی ۹۴ با بیان اهمیت انتقال مفاهیم ارزشمند جهاد و شهادت به نسل های جدید و ضرورت ماندگار کردن فرهنگ ایثار و مقاومت، گفت: شهادت مکتب سازنده ای است که شگرف ترین و خلل ناپذیرترین اثرات را در طول تاریخ ایجاد می کند.
وی گفت: شهادت خون دوباره ایست که به کالبد نیمه جان جامعه وارد می شود، این خون در نظام اجتماعی به عنوان گویاترین و موثرترین عامل تبلیغ صدق و صفا و حق و حقیقت خواهد بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نقش راویان را در تبیین حقایق انقلاب و دفاع مقدس بسیار ارزشمند خواند و ادامه داد: پیام آوران ایثار که رسالت روایتگری را بر عهده گرفته اند در حقیقت مروجان فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدان عرصه جهاد و مقاومت هستند.
حجت الاسلام عزیزی بیان رشادت ها از خودگذشتگی ها و حماسه های دوران دفاع مقدس را موجب پراکندن رایحه ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: همین روحیه ایثار و شهادت است که موجب قوام انقلاب اسلامی، بقا و استمرار آن شده است.
وی با بیان این حقیقت که شهدا و ایثارگران هویت ملی کشور هستند، ادامه داد: نباید اجازه داد که گرد فراموشی بر خاطرات ارزشمند و حماسه های دوران دفاع مقدس بنشیند چرا که اگر چنین شود هویت ملی ما از دست خواهد رفت.
حجت الاسلام عزیزی در بخش پایانی سخنان خود به بیان خاطرات دوران دفاع مقدس پرداخت.
گفتنی است، در ابتدای این جلسه محمدرضا رهنما دبیر پیام آوران ایثار خراسان شمالی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این حوزه، نکاتی را در خصوص برنامه های پیش رو بیان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا