پنجمین یادواره ۸۳ شهید کوی طهماسبی گرگان برگزار می شود

تا شهدا – محسن رایجی فرمانده پایگاه مقاومت امام حسین(ع) کوی طهماسبی گرگان با اعلام این خبر اظهارکرد: با توجه به اینکه در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی داریم با برگزاری این یادواره شهداء قدم کوچکی در بحث فرهنگ سازی در گرگان اجرا نمائیم.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین(ع) یادواره های شهداء را راهی برای ماندگاری شهداء و فرهنگ شهادت دانست و گفت: به همین دلیل باید به اندازه شهادت برای یادواره های شهدا احترام و ارزش قایل شد.
وی ادامه داد: یکی از عواملی که می تواند جوانان را با شهداء بیش از پیش مانوس نماید برگزاری یادواره شهداء است و پایگاه بسیج امام حسین (ع) قصد دارد با همکاری هیئت امنا مسجد امام حسین (ع) کوی طهماسبی اقدام برگزاری پنجمین یادواره ۸۳ شهداء کوی طهماسبی را برگزار نماید.
رایجی با اشاره به اینکه باید تلاش کرد که شور و حال شهادت در بین مردم زنده شود افزود:همه می دانند که انتقال فرهنگ شهادت با کتاب و بخش نامه امکان پذیر نیست بلکه باید سینه به سینه نقل شود.
وی مسئولیت یادگاران جنگ در انتقال ارزشهای شهادت را به نسل آتی بسیار مهم برشمرد و گفت: کسانی که تئوری جنگ را خوانده اند به درد انتقال ارزشهای دفاع مقدس نخواهند خورد و مسئولیت یادگاران هشت سال دفاع مقدس در تبین و انتقال مفاهیم و ارزشهای ایثار و شهادت بسیار مهم است.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در ادامه افزود: پنجمین یادواره ۸۳ شهید کوی طهماسبی روز جمعه ۷ آذر ماه ۹۳ ساعت ۱۹ با سخنرانی حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه و با مداحی برادر بسیجی حاج ایوب غفاری در مسجد امام حسین(ع) واقع در طهماسبی هفتم برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا