پنجمین یادواره شهدای سرافراز کوی ملت بندرعباس برگزار می‌شود

تا شهدا – مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری پنجمین یادواره ۴۳ شهید سرافراز کوی ملت این شهر خبر داد. 

 مهدی جهانبخش در این باره اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا زمینه‌ساز ایجاد فضای معنوی در جامعه است. 

وی با اشاره به نقش مردم استان هرمزگان در هشت سال دفاع‌ مقدس خاطر نشان کرد: خدمات شهدا و رزمندگان این خطه از ایران اسلامی در پیروزی هشت سال دفاع ‌مقدس انكارناپذیر است. 

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: تکریم خانواده‌های شهدا از طریق برگزاری یادواره می‌تواند به تقویت روحیه شهادت و ایثار در جامعه به خصوص بین جوانان و نوجوانان کمک شایانی کند. 

جهانبخش ادامه داد: امروز، ایران اسلامی به بركت جانفشانی‌های شهدا در حوزه‎های مختلف علمی، اقتصادی، اجتماعی و غیره به الگویی در دنیا تبدیل شده است. 

وی با اشاره به رویکرد فرهنگی شهرداری بندرعباس در بخش‌های مختلف، اضافه کرد: نسل جوان امروز باید با استفاده از علم، دانش، تقویت بعد معنوی و بصیرت دینی خود توطئه دشمنان را خنثی کرده و زمینه پیشرفت انقلاب اسلامی را فراهم کنند. 

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: این سازمان با مشارکت ستاد دائمی یادواره شهدای کوی ملت بندرعباس و همچنین حوزه شهید رایکا پنجمین یادواره ۴۳ شهید سرافراز کوی ملت را برگزار می‌کند. 

جهانبخش با تشریح جزئیات این مراسم گفت: تجلیل از خانواده‌های شهدای کوی ملت بندرعباس، خاطره‌گویی رزمندگان و غیره، از مهمترین برنامه‌های پنجمین یادواره شهدای کوی ملت است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا