اخبار

پروژه فرهنگی گلزار شهدا با احیای رسالت شهدا همراه باشد

به گزارش تا شهدا؛ سید صولت مرتضوی صبح امروز در بازدید از پروژه گلزار شهدا و پارک موضوعی جبهه همین نزدیکی واقع در «بهشت رضا» مشهد مقدس با اشاره به اینکه یک حرکت عظیم فرهنگی پشتوانه این پروژه بزرگ است، تصریح کرد: بدون شک باید همراه و همگام با ساخت این پروژه عظیم و با برکت از کار و فعالیت فرهنگی غافل نشد.
وی افزود: باید جوانان این مرز و بوم با لمس فرهنگ ایثار و شهادت در جوار مزار شهدا سیره فرهنگی این غیور مردان را نیز درک کنند.
مرتضوی بیان کرد: طرح بزرگ مجتمع فرهنگی گلزار شهدا باید با یک طرح عظیم توسعه ای همراه باشد.
شهردار مشهد تاکید کرد: به طور قطع وظیفه همه مسئولین دستگاه‌های ذی ربط این حرکت عظیم فرهنگی این است که با برپایی این مجتمع بیش از پیش به ترویج فرهنگ شهدا کمک کنیم و راه شهدا را نیز به درستی ادامه دهیم.
وی افزود: احداث پروژه مجتمع فرهنگی گلزار شهدا باید به شکلی باشد که رسالت شهدا نیز در آن احیا شود، شهدای این مرز و بوم برای فعالیت فرهنگی ظرفیت‌های فرهنگی بسیاری دارند، بر همین اساس نباید برای این طرح مسکنی موقت و تسکین‌دهنده در نظر گرفت.
وی افزود: شهدای ما باید در مجموعه پیوسته در کنار هم و باهم باشند تا مردم از برکات حضور این غیورمردان به نحو مطلوب استفاده کنند.
لازم به ذکر است طبق بررسی‌های انجام شده و جانمایی‌های صورت گرفته، بلوک ۱۴، ۷ و ۶ در گلزار شهدای بهشت رضا مشهد مقدس به احداث پروژه مجتمع فرهنگی گلزار شهدا و پارک موضوعی جبهه همین نزدیکی اختصاص می‌یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا