پدر ۲ شهید مشهدی با حضور مسئولین در حرم مطهر به خاک سپرده شد

به گزارش تا شهدا؛ پس از ورود پیکر جانباختگان حادثه تلخ منا به استان خراسان رضوی پیکر حاج علی اصغر روشن‌روان پدر دو شهید والامقام مشهدی به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد پایتخت معنوی ایران اسلامی وارد شد.
پیکر این پدر شهیدان با حضور مسئولین، خانواده شهدا و ایثارگران و آحاد مردم شهید پرور پایتخت معنوی ایران اسلامی صبح امروز پس از تشییع از مقابل مهدیه مشهد مقدس به سمت حرم مطهر و پس از طواف در بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در صحن جمهوری حرم امام رضا(ع) به خاک سپرده شد.
در این مراسم واحدی معاون استاندار خراسان رضوی، عابدین عابدی‌مقدم مدیرکل و تنی چند از معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، جانبازان و آزادگان مشهدی و آحاد مردم شهید پرور پایتخت معنوی ایران اسلامی حضور داشتند.
واحدی در این مراسم تصریح کرد: تا امروز ۴۶  نفر از جانباختگان واقعه منا در خراسان رضوی تشییع و به خاک سپرده شدند.
علاوه بر شهیدان سعید و ناصر روشن‌روان که فرزندان شهید این پدر والامقام هستند، شهیدان حسین زمانی سرزنده، محمد روشن‌روان، علی‌اکبر روشن‌روان و سید هاشم دقیق‌نژاد از دیگر شهیدان این خانواده ایثارگر هستند.
لازم به ذکر است همزمان با تشییع پیکر این پدر والامقام علیرضا بقایی، غلامرضا غلامی، کریم شجاع، شهریار شادمند، حبیب‌الله رمضانی و حبیب الله بزمی از دیگر مهاجران الی الله در واقعه منا در مشهد مقدس تشییع و به خاک سپرده شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا