پدر ۲ شهید در مشهد به دیدار فرزندانش رفت

تا شهدا: حاج علي اكبر اسدي رحيم بيگي پدر شهيدان محمد و غلامحسین متولد سال ۱۳۰۱ در سحرگاه ۲۵ ماه مبارك رمضان مقارن با بیستم تير ماه بر اثر ايست قلبي درگذشت و پس از سال‌ها دوري از فرزندان شهيدش به آنان پیوست.
پیکر این پدر والامقام امروز پس از تشييع  از حرم مطهر امام مهربانی‌ها در مشهد مقدس، در بهشت رضا و در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفت.
در مراسم تشییع این پدر والامقام مسئولین استانی و بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خانواده شهدا و ایثارگران و مردم شهید پرور مشهد مقدس نیز حضور داشتند.
لازم به ذکر است شهيد محمد اسدي رحيم بيگي متولد ۱۳۴۶، از طريق بسيج سپاه پاسداران به جبهه اعزام و در ۲۱ مرداد ۱۳۶۶ در منطقه شلمچه بر اثر اصابت تركش به بدن به درجه رفيع شهادت نائل شده است و پيكر مطهر وی در بهشت رضا مشهد مقدس آرام گرفت.
همچنین شهيد غلامحسن اسدي متولد ۱۳۴۴ نیز از طريق بسيج سپاه پاسداران به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام و در مورخه ۲۵ اسفند ۱۳۶۳ در منطقه عملياتي بدر مفقودالاثر شد. پيكر مطهر این شهید والامقام پس از سال‌ها در هفتم تیر ماه ۱۳۸۰ پیدا شد و پس از تشييع در بهشت رضای  مشهد مقدس در جوار برادر شهیدش مأوا گرفت.
* ایثار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا