پدران و مادران شهدا یکی از مؤثرترین و نقش آفرین ترین عناصر کشورند

به گزارش تا شهدا؛ رضا اصغرپور در نظارت ستادی  شهرستان دماوند از اصحاب رسانه این شهر با اهداء لوح و هدیه قدردانی نموده و با ۸ خانواده شاهد و ایثارگر معظم دیدار کرد .
رئیس اداره تحول اداری بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران  گفت:  با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری ، اذعان می دارم که برای ما افتخار و شرف است که در خانواده های معظم جانبازان و شهیدان و بازماندگان افرادی که برترین عناصر انسانی زمان ما بودند،  حضور پیدا کردیم .
وی  در دیدار خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان دماوند گفت : خانواده شهیدان و ایثارگران از نظر تأثیر و ارزش رفتار و حرکت فقط با خود شهدا قابل مقایسه هستند و با هیچ قشر دیگری در انقلاب ، این مجموعه قابل مقایسه نیستند .

اصغرپور اظهار داشت : پدران و مادران شهدا یکی از مؤثرترین  و نقش آفرین ترین عناصر کشورند  و  رحمت و فیض الهی را برای ارواح طیبه شهدای عزیزمان از ایزد منان مسئلت نمود .
امین تال سرپرست آمار و فناوری اطلاعات ، قاضی معاون اداری مالی بنیاد دماوند در این دیدار اصغرپور را همراهی کردند  
گفتنی است روسای ادارت ستادی با  عباس امان جانباز ۲۵ درصد ، مهدی مختاری جانباز ۵۰درصد ، مسلم جعفری جانباز ۲۵ درصد، علیرضا ذوالفقاری جانباز ۴۰ درصد ، علی قدمی جانباز ۳۰درصد ، محمدرضا استاد جعفری جانباز ۲۵ درصد ، علی عرب احمدی جانباز ۳۵ درصد و  علیرضا حاجی زاده جانباز ۲۵ درصد دیدار کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا