اخبار

پایداری کشور، مرهون خون شهدا و فداکاری جانبازان است

به گزارش تا شهدا؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان به همراه پاکدامن سرپرست بنیاد هرمزگان و جمعی از مسئولان استانداری دوشنبه ۱۴ دی ماه ۹۴ از دو خانواده شاهد و ایثار گر در شهرستان بندرعباس دیدار کرد .
 پاکدامن سرپرست بنیاد هرمزگان در این دیدارها ابتدا به معرفی و نحوه شهادت و جانبازی ایثارگران این خانواده های معزز پرداخت و در ادامه استاندار هرمزگان در این دیدارها با بیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران در راه دفاع از میهن اسلامی جان خود را فدا کردند، عنوان کرد: پایداری ایران اسلامی مرهون خون شهداست که جان خود را تقدیم کردند تا کشور ما امنیت داشته باشد.
وی ادامه داد: خون شهیدان و فداکاری جانبازان و ایثارگران، کشور ما را بیمه کرده و خط شهادت همچنان در این کشور جریان دارد و همه ما باید قدردان این استقامت و جانبازی و رشادت باشیم و در راه خدمت به مردم گام برداریم.
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار داشت: سرکشی و دیدار با خانواده شهدا و جانبازان برای آشنایی با مسائل آنان انجام می شود و این دیدارها استمرار خواهد داشت.
استاندار هرمزگان در پایان این دیدارها از این خانواده های شهید و جانباز اهل سنت قدردانی کرد.
لازم به ذکر است، شهید عبدالله احمدزاده شقویی متولد سال ۳۸ است که در سال ۶۱ و در منطقه اشنویه در درگیری با ضدانقلاب به شهادت رسید. جانباز ۷۰ درصد حسین آتشبار نیز متولد سال ۴۷ است و در سال ۶۷ در اروند کنار دچار قطع نخاع گردنی و جانباز شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا