پاسداری از ميراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود

به گزارش تا شهدا به نقل از بازی دراز،  احمد عباسی با حضور درمنزل شهیدان شهید خانمیرعزیزی و نصراله ولایی با خانواده این شهیدان والامقام دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا امری ضروری است چرا که شهداء سرمایه‌های اجتماعی جامعه ما هستند و باید موردتوجه بیشتری قرار گیرند.
عباسی ضمن یادآوری دلاورمردیهای شهدای هشت سال دفاع مقدس، افزود: این دیدارها به منظور تجدید پیمان با آرمان های شهداء است و نملت ایران هرگز رشادت دلیرمردان عرصه ایثار و شهادت را فراموش نمی‌کنند و تا همیشه وامدار خون شهیدان هستند.
 
معاون مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمانشاه در پایان تصریح کرد: پیروی از راه و روش شهدا تمرین درس ایستادگی و آزادگی است و امنیت و اقتدار نظام اسلامی را حفظ می‌کند.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرپل ذهاب نیز در ادامه با اشاره به اینکه شهدا متعلق به همه جامعه هستند ، اظهارداشت: شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور با برکت آنان مايه سرافرازی و سربلندی است.
سلمان حسن پور اذعان کرد: خون شهيدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ايران در جهان به ارمغان آورده است لذا
باید با پیروی از ارزشهای والای دینی در مسیر شهیدان گام برداریم. 
 
شهید خانمیرعزیزی عضو بسیج تیپ۱۲۷ مقداد کرند غرب در تاریخ ۱۷ آبان ۶۶ در منطقه عملیاتی بمو به درجه رفیع شهادت نائل آمد و شهید نصراله ولایی در تاریخ ۹ خرداد ۷۷ در منطقه ایرانشهر جاوید الأثر شد.
 
درپایان با اهدای لوح تقدیرازخانواده های معظم شهداء تقدیر به عمل آمد.
 
شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه ۸۵۶ شهید والامقام را تقدیم این نظام و انقلاب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا