يادواره ۶۸ شهيد دانش آموز شهرستان بروجرد، فضاي لرستان را عطر آگين خواهد کرد

تا شهدا – دکتر گودرز کريمي فر افزود: آموزش و پرورش لرستان ماههاست که در تدارک برگزاري اين يادواره است و در اين مسير از همکاري بسيج ناحيه بروجرد ،بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس و بنياد شهيد و امور ايثارگران استفاده مي کند.
کريمي فربا بيان اينکه زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نيست، خاطر نشان کرد: ارزش هاي ايثار ،جهاد و شهادت بايد هنرمندانه و هوشمندانه به نسل هاي امروز و آينده کشور منتقل شود.
کريمي فر اذعان داشت: شهادت حضور در پيشگاه خداست و شهيد نه تنها فناپذيرو نابودشدني نيست، بلکه زنده جاويد است و متنعم از نعمت هاي الهي است
مدير کل آموزش و پرورش لرستان در پايان اظهار داشت : حرکت، جنبش ، فعاليت، بالندگي، استقلال فرهنگي و سياسي و نظامي در هر ملت و هر جماعتي متناسب با گسترش روح شهادت و شهادت طلبي در آن کشور است.
دبير ستاد برگزاري يادواره ۶۸ دانش آموز شهيد شهرستان بروجرد هم با اشاره به جلسات متعدد ستاد در ماههاي گذشته گفت : تمهيدات لازم در نظر گرفته شده است تا اين يادواره متناسب با جايگاه و منزلت والاي شهدا برگزار شود.
محمدحسين قاسمي با اشاره به اينکه بنر ،پوستر و ويژه نامه يادواره آماده شده است، گفت: برنامه هاي متنوع فرهنگي در نظر گرفته شده تا به غناي فرهنگي و ارزشي يادواره افزوده شود.
وي به قرائت پيام وزير آموزش و پرورش در اين يادواره اشاره کرد و گفت : علاوه بر پيام وزير آموزش و پرورش ،پيام مشترک مدير کل آموزش و پرورش ،فرماندهي سپاه حضرت ابوالفضل و مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران لرستان هم در اين يادواره قرائت خواهد شد .
قاسمي در پايان اضافه کرد: اين يادواره در ۲۰دي ماه سال جاري همزمان با سالروز بمباران هوايي آموزشگاههاي فياض بخش و امام حسن مجتبي (ع) شهرستان بروجرد در سال ۶۵ در سالم آمفي تئاتر دانشگاه آزاد بروجرد برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا