يادواره ۱۸۹ شهيد دستگاه تعليم وتربيت هرمزگان برگزار می شود

به گزارش تاشهدا؛ محمد قویدل در جلسه هماهنگی هفته بسیج دانش آموزی به جایگاه والای شهدا اشاره كرد و اظهار داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری  اكنون زنده نگه داشتن یاد و خاطره و ارزش های شهدا در جامع کمتر از شهادت نیست و در این راستا می توان با هماهنگی و مشاركت همه دستگاهها و ارگانها قدم های مؤثری و بزرگی برداشت.

وی برگزاری یادواره شهدا را در راستای حفظ نام و یاد شهدا خواند و افزود: یادواره ۱۸۹ تن از شهدای دانش آموزی و فرهنگیان هرمزگان، شش آبان ماه در مكان حسینه ثارلله سپاه برگزار می شود كه در این مراسم پیكر یك شهیدگمنام نیز تشیع خواهد شد. تمام دستاوردهای انقلاب به پاس و بركت خون شهدا بدست آمده و امروزه حفظ خط، منش و آرمانهای آنها در جامعه از وظایف اصلی آحاد جامعه بشمار می آید.
مدیر آموزش وپرورش ناحیه یك بندرعباس دیدار نخبگان بسیجی با نماینده ولی فقیه، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا و میثاق با آرمانهای انقلاب و شهدا، حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، شركت پرشور بسیجیان در نماز سیاسی -عبادی جمعه، كوهپیمایی و ساحل نوردی دانش آموزی را از مهمترین برنامه های این هفته برشمرد.
* مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا