يادواره ۱۳ شهيد روستاي خيرآباد تربت‌جام برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ سرهنگ خسروی یکی از یادگاران دفاع مقدس در یادواره ۱۳ شهید روستای خیرآباد تربت‌جام گفت: ولایت فقیه در جامعه اسلامی محور قرآنی، دینی و تجربی است، مسئولان باید معیارهای خود را با رهبری تطبیق دهند. 

در این محفل سراسر معنوی، خسروی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تسلیت اربعین حسینی افزود: از همه جهت مدیون خون شهدا، رشادت و مجاهدت جانبازان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس هستیم و برگزاری یادواره‌ها در راستای تجلیل و تکریم از صبر و استقامت خانواده‌های معزز شهدا است. 
وی تصریح کرد: پیام و وصیت مشترک همه شهدای والامقام ولایت‌پذیری و جدا نبودن از چتر ولایت‌فقیه است، جلوتر از ولایت حرکت نکنیم، چون دچارلغزش، انحراف و نفوذ دشمن می‌شویم. 
وی اضافه کرد: ولایت فقیه در جامعه اسلامی محور قرآنی، دینی و تجربی است و عمل به این رکن اصلی قانون اساسی یک امر مهم وحیاتی است، رهبری محوراست بنابراین مسئولان باید معیارهای خود را با رهبری تطبیق دهند.
ولایت‌فقیه در جامعه اسلامی محور قرآنی، دینی و تجربی است 
خسروی با بیان این که در گذشته تجربه تلخ و خسارت‌های جبران‌ناپذیری از عدم ولایت‌پذیری داریم خاطرنشان کرد: دین را به دنیا دیگران نفروشیم و در خط ارزش‌های ناب اسلامی حرکت کنیم و ملتی که از ولایت جدا شود باید منتظر بیعت با اوباما باشد. 
وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: التزام عملی کاندیداها به ولایت‌فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک اصل مهمی است که مردم باید درانتخابات آینده با بصیرت کامل به کاندیداها رأی دهند. 
وی با اشاره به سفررئیس‌جمهور روسیه بدون تشریفات به کشور گفت: پوتین خارج از عرف دیپلماتیک و مسائل سیاسی مستقیم به ملاقات رهبری انقلاب رفت و این عزت ثمره خون شهدا و گوشه‌ای از اقتدار نظام اسلامی و معظم‌له است. 

خسروی بیان کرد: روسیه که در گذشته در جنگ با ایران مدافع و کمک‌کننده صدام در هشت سال دفاع مقدس بود، امروز با دلگرمی و عظمت ایران اسلامی با داعش می‌جنگد. 

وی افزود: رویکرد روسیه این است که با همکاری ایران گروهک تروریستی داعش را نابود کند و این نشان از قدرت نظام اسلامی در منطقه و جهان است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا