يادواره شهدا از نيازهاي جامعه امروزی است

به گزارش تا شهدا؛ سرهنگ حسن نوري، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه گرمي در يادواره شهداي روستاي زنگبار كه به همت پايگاه اين روستا و حوزه مقاومت بسيج اميرالمومنين (ع) بخش موران برگزار شد گفت: علاوه بر توجه بر كميت يادواره كه برگزار مي كنيم با تعميق در سيره و رفتار شهدا و مطرح كردن وصيت نامه و تشريح ولايت پذيري شهداي والا مقاوم در هشت سال دفاع مقدس و طول انقلاب، كيفيت يادواره ها را پربارتر كنيم.
وي با بيان اينكه كلمه شهيد ريشه معرفتي عميقي در فرهنگ ما دارد اظهار كرد: دست یابی به پیشرفت در عرصه هاي مختلف، ثمره تبعیت مردم و مسئولین در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و مديون خون پاك شهدا گرانقدر انقلاب اسلامي است كه دشمنان را ناكام گذاشته است.
سرهنگ حسن نوري برگزاری یادواره شهدا را براي حفظ فرهنگ و ارزش اسلامي، یکی از نيازهاي جامعه امروز عنوان كرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا نباید تنها به جلسات احساسی محض بگذرد بلکه باید به عمق مفهوم شهید و شهادت نیز پی برد و بیان و عمل به وصیت نامه شهدا یک دستوالعمل معنوی برای عمق بخشی به این یادواره ها است.
وی اصلی ترین هدف جبهه استکبار از تشکیل و تجهیز گروههای تروریستی را مقابله با اسلام ناب محمدی و پیشگیری از اسلامگرایی در غرب عنوان كرد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه گرمي با اشاره به دوران دفاع مقدس اظهار كرد: پیروزی انقلاب اسلامي، دشمنان داخلی و خارجی این نظام را برآشفت و منجر به آغاز جنگی شد که تنها سلاح مردم در این میدان نبرد ایمان و اطاعت از رهبری بود و امروز ایثار و رشادت های آن جوانان ایران را به یکی از ابر قدرت های جهان تبدیل کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا