اخبار

يادواره شهداي ياران شيداي حسين(ع) دراراك برگزارشد

به گزارش تا شهدا؛ رئيس بنياد شهيد و امور ايثار گران شهرستان اراك دراین يادواره گفت: تا ابد مديون شهدا هستيم و امروز هرچه سربلندي داريم و كشور ما درتراز بالاي امنيت درمنطقه قرار گرفته و توان موشكي كشور وحشت به دل دشمنان انداخته است به بركت خون اين شهداي گرانقدر است.
مرتضی انصاریفر توانمندي‌هاي علمي و هسته‌اي ايران رامديون شهداي گرانقدر و نشأت گرفته از رشادت و فداكاري شهداي هسته‌اي ايران دانست و افرود: اينها مرهون شهدا و الهام گرفته ازشهداست، شهدا براي احياي ارزش‌هاي ديني و مذهبي قدم برداشتند.
رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو اراک نیز گفت: بااطمينان قلبي، عرض مي‌كنم كه ماامروز همه‌مان بر سر سفره‌ي شهدا نشسته‌ایم و تاهمیشه مدیون ایثار شهدا و ایثارگران و خانواده‌هايشان هستيم.
‎علی دربندی درادامه ازشهدا بعنوان منجي مقاومت، رشادت و فداكاري يادكرد و يادآور خاطرات آن عزيزان درآن دوران شد و همگان را به زنده نگه داشتن ياد و خاطره اين عزيزان باهدف حفظ فرهنگ ايثار درجامعه توصيه کرد.
گفتنی است یادواره ياران شيداي حسين(ع) روز یکشنبه ۱۱ بهمن ۹۴، باحضور خانواده‏های شاهد و ایثارگر، مديركل آموزش و پرورش و مسئولين استاني، دانش‌آموزان ايثارگر و اقشار مختلف مردم به همت دبستان شاهد دفاع مقدس، آموزش و پرورش و بنياد اراک دركانون فرهنگي امام خميني(ره) این شهرستان برگزارشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا