يادواره شهداي مخابرات و بي‌سيم‌چي استان كردستان برگزار شد

تا شهدا – سردار حمزه فلاح، در اولين يادواره شهداي مخابرات و بي‌سيم‌چي استان كردستان كه در سنندج برگزار شد، اظهار كرد: برگزاري يادواره شهدا بيعت دوباره با آنان است و برگزاري اينگونه مراسم‌ها موجب آشنايي با فرهنگ ايثار و شهادت، دينداري، ولايتمداري و پاسداري از ارزش‌هاي نظام مي‌شود.
وي اظهار كرد: امروز اسم شهدا در جامعه وجود دارد، اما بايد رسم و سيره آنها نيز در جامعه عملياتي شود. وي با اشاره به ولايتمدار بودن شهدا، گفت:‌ هرچند كه ۹۰ درصد شهدا امام را نزديك نديدند، اما عاشقانه به امام راحل عشق مي‌ورزيدند و در جبهه‌ها با مقاومت و ايثار جانفشاني مي كردند.
جانشين فرمانده سپاه بيت المقدس كردستان بيان كرد: شهدا در دوران جنگ مسايل مادي را ملاك قرار نمي‌دادند بلكه با روحيه جهادي عمل مي‌كردند و براي ما الگو هستند.‌
سردار فلاح خاطرنشان كرد:‌ شهدا فرهنگ ناب محمدي را در جامعه نشر دادند و از هر قوميتي و فرهنگي در جبهه ها با تعامل و در كنار همديگر كشور را به پيروزي رساندند.
وي در پايان يادآور شد:‌ امام راحل در ابتداي ورود خود به كشور در سال ۵۷ به گلزار شهداي بهشت زهرا رفتند، ما نيز بايستي به تاسي از ايشان گراميداشت ياد و خاطره شهدا را سرلوحه كارهاي خودمان قرار دهيم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا