اخبار

وفاداری ملت به راه شهیدان نقطه عطف پیروزی ما است

به گزارش تا شهدا؛ محمود زمانی‌قمی باتأکید برنیاز جامعه و کشور به درک و پیگیری پیام شهیدان، ادامه وفاداری ملت به راه نورانی و پرطراوت شهیدان را زمینه‌ساز استمرار شکست توطئه‌های سلطه‌گران دانست.
استاندار مرکزی ادامه داد: شهیدان نیازی به ما ندارند بلکه ما محتاج شنیدن پیام آنها، شناخت اهدافشان و پیگیری راه سعادت بخش آنان هستیم.
وی دوری از خوف و حزن و اندوه را پیام بشارت بخش شهیدان برای جامعه اسلامی خواند و افزود: باید بادرک این پیام، راه نورانی تحقق اهداف انقلاب را باشور و طراوت بیشتر ادامه دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی نیز گفت: خانواده شهدا پرچمدار دینداری و ولایتمداری درجامعه هستند و عمق ارادت خود به اسلام و ارزش‌های اسلامی را باتقدیم فرزندانشان نشان دادند.
حجت‌الاسلام حسن هنرمند: باتجلیل ازهمراهی و صبر و سرافرازی خانواده‌های معظم شهدا افزود: شهدا رفتند تا امروز ملت ایران درآسایش و امنیت کامل زندگی کند، به همین خاطر پاسداری ازخون مطهر شهدا وتکریم خانواده‌های آن دلاورمردان، وظیفه همه مسئولان و مردم ایران است.
گفتنی است این مراسم عصر روز شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ باحضور استاندار و مسئولان استان و شهرستان درگلزار شهدای سیدعلی اصغر(ع) انجام شد.
امامزاده علی اصغر(ع) ساوه تعداد ۲۲۰شهید سرافراز را درجوار خود جای داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا