وزیر دادگستری: خانواده شهدا مایه افتخار، عزت و برکت هستند

تا شهدا: حجت الاسلام والمسلمین پور محمدی همزمان با هفته دولت در سفر به قم به همراه سردار هاشمی، مدیر کل بنیادشهید وامور ایثارگران استان قم ضمن دیدار با خانواده معظم شهیدان آقا محمدی و احمدی  افزود:  خداوند به یمن شهادت عزیزان شما که سرمایه های اصلی و عظیم و ارزشمند کشور هستید و به یمن صبر و ایثار خانواده معظم شهدا و دفاع ایشان از آرمانها ملت ما را مورد لطف قرار داده است.
وی تاکید کرد: امروز با وجود وضعیت آشفته ، فساد و ناامنی در جهان ایران اسلامی با رهبری مقتدر، حکیم و فرزانه  در داخل و خارج از مرزهای ایران اسلامی جایگاه ممتاز و عالی را دارد و اینهمه به برکت شهدا می باشد.
وی اضافه کرد: اکنون وظیفه ماست که در راه و مسیر شهدا که مسیر عزت و افتخار است گام برداریم و حرمت خانواده معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را حفظ کنیم ، حفظ این حرمت یعنی تقویت و ترویج فرهنگ ایثا رو شهادت، یعنی اینکه راه شهادت راه عزت است و خانواده معظم شهدا و ایثارگران نزد ملت ایران عزیز هستند.
وزیر دادگستری افزود: امروز با هماهنگی های مدیرکل بنیاد استان قم توفیق یافتیم تا در ایام هفته دولت خدمت شما خانواده های معظم شهدا باشیم، از شما طلب دعای خیر برای موفقیت مسوولان در انجام وظایفشان را داشته باشیم. امروز ما به وجود شهدا و خانواده معظم ایشان افتخار می کنیم و خوشحالیم که کشور مملو از عطر شهادت و ایثار است.
وی ضمن گرامی داشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر تاکید کرد: این دو شهید بزرگوار معلمان این دولت و دولتهای جمهوی اسلامی هستند و ما وظیفه داریم که راه شهدا خصوصا راه این شهیدان را ادامه دهیم.
شهید سعید احمدی در سن ۱۸سالگی و در سال ۶۴ در عملیات والفجر ۸ در منطقه فاو و برادرش داود احمدی در سن ۲۴سالگی در سال ۷۸توسط ضد انقلاب در دهلران ایلام به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
شهید محمود آقا محمدی در سن ۲۱ سالگی در سال ۶۴توسط ضدا نقلاب در کردستان و علی آقا محمدی در سن ۱۷سالگی در سال ۶۱ در عملیات بین المقدس در شلمچه به درجه شهادت نایل آمدند.
در این دیدار خانواده معظم شهدا نیز ضمن تشکر از وزیر دادگستری به خاطراتی از شهدایشان اشاره کردند .
وزیر دادگستری بعد از این دیدارها ضمن حضور و بازدید از گلزار امامزاده ابراهیم (ع) به مقام شهدای والامقام ادای احترام نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا