ورزش روحیه مضاعفی برای خدمت به ایثارگران ایجاد می کند

تا شهدا؛ محسن کاظمیان سرپرست تیم تنیس روی میز بنیاد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به این مطلب، گفت: بنده توفیق داشتم به همراه دو نفر از همکارانم آقایان بزار آب کنار و مخدومی در دوازدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان بنیاد شرکت کنم و خوشبختانه ما موفق شدیم از مقام قهرمانی خود که در دوره گذشته نیز کسب کرده بودیم دفاع کنیم.
وی در خصوص تاثیر ورزش در فعالیت های اداری و ایجاد نشاط در محیط کار، گفت: به مسوولان بنیاد و به خصوص معاونت توسعه مدیریت تبریک می گویم که با وجود مشغله زیاد و کمبودهای اعتباری دوازدهمین دوره مسابقات کارکنان بنیاد را برگزار کردند. قطعا ورزش روحیه مضاعفی را برای خدمت ایجاد می کند تا کار کنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسیر خدمت به ایثارگران با روحیه و انگیزه بهتر و بیستری به انجام کار بپردازند.
کاظمیان ضمن ابراز امیدواری از ادامه این فعالیت های ورزشی در بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: ورزش برای سنین مختلف به خصوص سنین میانسالی که عموما کارمندان نیز در این سنین قرار دارند امری بسایر مهم است و به عنوان شاهد این قضیه می توان به یکی از بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد که فرمودند ورزش برای همه لازم و برای افرادی که در سنین بالا هستند واجب است.
گفتنی است تیم تنیس روی میز گیلان در این مسابقات مقام اول تیمی و در رشته انفرادی نیز عنوان های دوم و سوم را کسب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا