اخبار

ورامین نماد ایثار و شهادت است

به گزارش تا شهدا؛ محمد خرم در مراسم تجلیل از خانواده شهدای تیم فجر ورامین با اشاره به ضرورت گسترش فرهنگ شهید و شهادت در میان اقشار مختلف مردم بویژه جوانان اظهار داشت: هدف از برگزاری مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: شهدا برای دفاع از انقلاب اسلامی از بهترین سرمایه های خود گذشتند و فرهنگ ایثار در وجود تمامی شهدا به عینه قابل مشاهده بود.
مسئول ایثارگران وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر بخواهیم دو شهر را برای معرفی ایثار و از خودگذشتگی ورزشکاران معرفی کنیم، یکی از آن شهرها ورامین خواهد بود.
همزمان با دهه مبارک فجر، مراسم تجلیل از خانواده شهدای تیم فجر ورامین با حضور محمد خرم مشاور وزیر ورزش و جوانان، حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان های استان تهران و فعالان عرصه ورزش شهرستان ورامین در سالن همایش های اداره تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد.
در این مراسم از خانواده شهدای تیم فجر ورامین که در دوران هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل لبیک گفته و از بهترین سرمایه های خود گذشتند، با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
تیم فوتبال فجر ورامین در طول دفاع مقدس با تقدیم ۱۴ شهید، ۱۸ جانباز و ۴۳ ایثارگر نمونه واقعی ایثار و شهدات در میان اهالی فوتبال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا