وداع همرزمان شهید محمد طحان با این شهید مدافع‌حرم در سمنان

به گزارش تا شهدا؛ در این آیین که هم‌ اکنون در محل تیپ ۱۲ قائم‌آل محمد سمنان در حال برگزاری است، همرزمان سرگرد شهید محمد طحان با این همرزم دیرین خود وداع کردند.
برگزاری زیارت عاشورا، عزاداری و سینه‌زنی و… از دیگر بخش‌های این مراسم باشکوه است که با حضور سرهنگ هراسانیان جانشین سپاه قائم‌آل محمد(عج)استان سمنان و فرماندهی تیب قائم‌آل محمد ناحیه سمنان در حال برگزاری است.
مهدی دیابی معاون تبلیغات سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان در حاشیه این آیین و در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه سمنان،با بیان اینکه پیکر این شهید شب گذشته وارد سمنان شد، تصریح کرد: مردم قدردان و ولایت‌مدار سمنان استقبال باشکوهی از این شهید مدافع حرم داشتند.
وی از برگزاری آیین وداع با پیکر مطهر سرگرد شهید محمد طحان خبر داد و گفت: مراسم مشابهی نیز امشب ۱۹ آبان‌ماه در گلزار شهدای امامزاده یحیی(ع)سمنان برگزار می‌شود.
معاون تبلیغات سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان با بیان اینکه آیین تشییع این شهید ۹ صبح فردا ۲۰ آبان‌ماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: تشییع شهید طحان فردا از محل معراج شهدای سمنان در میدان سعدی این شهر آغاز و تا گلزار شهدای سمنان ادامه دارد.
دیابی، اضافه کرد: پیکر مطهر سرگردشهید محمد طحان در گلزار شهدای امامزاده یحیی سمنان به خاک سپرده می‌شود.
سرگرد پاسدار محمد طحان از اعضای تیپ ۱۲ قائم سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان بود که بعد از سال‌ها مجاهدت و جانبازی در راه دین خدا، در حومه شهر حلب در سوریه به آرزوی دیرین خود یعنی شهادت رسید.
گفتنی است؛ شب گذشته نیز آیین مشابهی با حضور اقشار مختلف مردم سمنان برگزار و پیکر مطهر این شهید والامقام در میان حزن و اندوه همشهریان سرگرد شهید محمد طحان وارد زادگاهش در سمنان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا