وداع باشکوه و متفاوت با ۱۳ شهید خط شکن گمنام در مشهد

تا شهدا: عصر امروزدر اقدامی بی سابقه به همت جمعی از مردم و جوانان مشهدی آیین وداع با ۱۳ شهید خط شکن گمنام که پیکر پاک آنان  روز گذشته  به مشهد منتقل شده بود در بولوار هاشمیه این شهر برگزار شد . 
در این مراسم که با شکوه خاصی برگزار شد اکثر دختران و پسران جوان و همچنین خانواده ها مشهدی حضور داشتند .
نکته مهم این مراسم وداع چند کیلومتری با پیکر این شهدا بود که برگزاری چنین مراسمی در این منطقه از شهر مشهد که یکی از مناطق به اصطلاح بالاشهر و اعیان نشین این شهر است سابقه نداشته و حضور خیل عظیم مردم علی الخصوص جوانان در این مراسم  حکایت از عمق عشق و ارادت  قلبی و تعهد جوانان این مرزوبوم به آرمان های انقلاب اسلامی وشهدای هشت سال دفاع مقدس می باشد که خود پیامی روشن و قاطع به بدخواهان نظام اسلامی و کشور عزیزمان ایران  است . 
گفتنی است حضور پرشور و چندصد هزار نفری مردم مشهد در آیین وداع با شهدا در بولوار هاشمیه شهر مشهد آنجا اهمیت دوچندان پیدا میکند که رسانه های معاند مکررا در گزارش های خود از شهر مشهد مردم و جوانان این منطقه را افرادی خارج از دایره نظام معرفی می کرده که برگزاری آیین وداع با شهدا در این منطقه خود پاسخی روشن و قاطع به دورغ پردازی های رسانه های معاند و مخالف نظام اسلامی در ایران است . 
امید است پیام این حرکت خودجوش و مردمی عصر امروز مردم مشهد در آیین وداع با ۱۳ شهید خط شکن گمنام درس عبرت برای بدخواهان نظام اسلامی باشد.
* عصر هامون 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا